PORTRET

SESJA PORTRETOWA (dla Niej i dla Niego/do portfolio dla modelek i modeli)

Sesję portretową wykonuję zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bez żadnych ograniczeń wiekowych, którzy chcą mieć w swoim albumie zdjęcia, na których wyglądają atrakcyjnie, doceniają dobrą fotografię i marzą o utrwaleniu chwili. Sesja portretowa wydobędzie Twój charakter, podkreśli styl, osobowość, sprawi, że odkryjesz siebie na nowo. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej makijażystki, która w odpowiedni sposób dobierze makijaż do stroju oraz wydobędzie Twoje naturalne piękno. Aktualnie sesja może odbyć się wyłącznie w plenerze lub we wnętrzach uroczej kawiarni czy hotelowego pokoju (koszt wynajmu pokrywa Klient).

Wykonuję również sesję dla osób które chcą spróbować swoich sił w modelingu i potrzebują fotografa do stworzenia profesjonalnego i wymarzonego portfolio.

Sesja portretowa to idealny prezent na urodziny, osiemnastkę, Walentynki, rocznicę, święta i inne okazje, który będzie przywoływał piękne wspomnienia i cieszył obdarowanego przez długie lata. Więcej informacji o zamówieniu sesji na prezent znajdziesz tutaj.


Poniżej galeria zdjęć z sesji portretowych

 

Reklamy

2 replies »